| sorinel98 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un sistem audio 5.1 de la Logitech. Am un buget de 3, 500-4,500

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

La 4500 iti iei un sistem audio profesional.

De la Logitech asta este varful de gama
http://www.pcgarage.ro/boxe/logitech/z906/

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Ai mai pus o intrebare la care ti-am cerut detalii. Daca tu consideri ca rablele alea de Logitech merita banii, treaba ta, din partea mea ia-ti doua z906 cu bugetul ala. Nu inteleg de ce mai pui intrebarea daca vrei Logitech 5.1 si ai bugetul peste z906 care e cel mai scump de la ei. Daca nu vrei sa asculti de altii si esti setat pe plasticaraia aia ordinara, fa prostia si cumpara-le.

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Cauta pe eMAG.ro

| Madalin02 a răspuns:

Si? Cumparati