| Tigan_Raresioan_1993 a întrebat:

as vrea sa-mi iau un PC cu GTX 650 si un i3-4150.
Ar fi bun ca sa ruleze WWE2K15 GTA V si MORTAL KOMBAT X macar in 40-50 fps (8GB ram)?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Raresioan, termina cu prostiile si spune-mi ce buget ai pentru un pc de gaming. Rascheta aia de gtx 650 abia o sa-ti tina WWE2k15 in 15-20 fps darminte mai ai pretentii de la AC unity? Peste 10 fps nu-ti depaseste. Nici pentru GTA V si MK K nu este o alegere desteapta.

| Tigan_Raresioan_1993 explică (pentru Jipa95):

Da pe low va merge GTA V? Adica fara lag

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pe low da, dar pe max, nici sa nu te gandesti.

| Tigan_Raresioan_1993 explică (pentru Ineys):

Assassin's creed unity va merge?

| Ineys a răspuns (pentru Tigan_Raresioan_1993):

Tot la fel, pe low.

| Tigan_Raresioan_1993 explică (pentru Ineys):

Cam cate fps ar avea pe AC Unity?

| MaxiEcho a răspuns:

E că-mi slab i3 pentru gta V!
Eu zic sa cauți unul i5 și placa video 2 GB, RAM 8 GB, asa sigur îți va merge fără probleme!