| Sokka a întrebat:

As vrea sa pun tv-ul ca monitor si vreau sa folosesc un adaptor DVI to VGA si cablu VGA. Stiu daca folosesc VGA imi trebuie si cablu de sunet, am gasit unul dar nu stiu daca este bun, are doua mufe la ambele capete una alba si una rosie. Si un jack in care vin bagate doua mufe ( una alba si una rosie) cablul asta il foloseam daca voiam sa ascult muzica de pe pc la combina. Cine poate sa-mi explice cum pot sa pun tv-ul ca monitor si daca pot folosi cabluri care le am. Multumesc. big grin

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Foarte simplu, te uiti cu ochii, ca de aia ii ai in dotare, la mufe si vezi daca se potrivesc!

| Vladut13 a răspuns:

Uite-te ce locuri pentru PC ai si baga-le sau daca cumparati cablu HDMI ca ma gandesc ca le ai la TV.