| QuBBaUFC a întrebat:

as vrea sa schimb adresa mea de mail din @yahoo.ro in @yahoo.com ca sa pot primi mesaje.Dar am auzit de solutii gen " fa-ti altul" nu pot sa imi fac altul din cauza ca am pe el un cont pe un joc si incerc sa ii schimb parola sau emailul dar findca e pe ro nu primesc nimic. Deci intrebarea mea se poate schimba? Nu va chinuiti sa raspundeti Cu " Nu, fa-ti altul" Mersi aniticipat

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

Nu poti pur si simplu sa transferi un cont de pe ".ro" pe ".com". Ori il lasi pe ".ro" ori iti faci un cont pe ".com" si la jocul ala iti schimbi adresa de mail si gata! Oricum eu zic ca ai primit mesajele alea dar sunt in folderul "Spam", ai verificat acolo?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu il poti schimba. Foloseste mail ul cu.ro e aceeasi treaba in final