| Marin_Cipri_1989 a întrebat:

As vrea sa stiu pentru cine are daca pentru Windows Vista trebuie vreun cd de la sunet sau video cum e la Windows XP?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca te referi la drivere, da. E la fel ca la Xp: se instaleaza de pe cd sau de pe pagina oficiala a producatorului placii de baza sau, dupa caz, a sistemului sau laptopului.

| gelu1970 a răspuns:

Daca ai formatat, normal ca trebuie sa instalezi driverele. daca nu stii sa le cauti manual instaleaza slim drivers free si le detecteaza si le descarci, apoi le instalezi.
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php