| bughy07 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca exista un program in care sa bag un anumit videoclip in el si sa-l faca HD? Cine ma ajuta si pe mine? Dau funda. Multumesc

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu folosesc Openshot și la exportare folosesc YouTube HD 24 frames per second.Succes

| K0sti a răspuns:

NU!

| horia2012 a răspuns:

Orice program de conversie video. Uite unul aici gratis:
http://www.freemake.com/free_video_converter/
Vezi ca la instalare, iti cere sa instalezi si alte programe. Citeste ce scrie acolo si debifeaza-le.

| Mihaitza_Mitzuu_1998 a răspuns:

Odata ce videoclipul a fost filmat cu o anumita rezolutie...nu poti sa faci dintr-o rezolutie mai mica una mai mare, asta din ce stiu eu...de obicei folosesc sonyy vegas pro 14 pentru editat, bafta!