| Robert_Denis_1989 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu unde pot gasi istoricul calculatorului.Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi prin istoricul calculatorului?

| Robert_Denis_1989 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa zic, adica cand ma joc un joc, se poate vedea undeva istoricul lui pentru al sterge?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robert_Denis_1989):

E o lista cu aplicatiile ce le mai folosite in meniul butonului de windows pe windows 8.1, 10, iar pe windows xp e o lista cu aplicatiile recente tot prin meniul butonului de windows ( la windows 7 nu sunt sigur daca e vreo lista de genul, sau nu sad )

| Anonimmi a răspuns:

Google Chrome exista cele 3 liniute sub X unde dai acolo Fila noua, Fereastra noua, Fereastra noua icognito, Istroric. Daca esti pe Mozila tot asa. Sper ca te-am ajutat.Bafta

| ionel6231 a răspuns:

Salut! Exista istoricul browserului nu al calculatorului! Apasa pe butonul din dreapta sus, daca esti de pe Google Chrome, cel care se aseamana cu 3 linii una peste alta iar acolo vei vedea ca scrie istorie, faci click pe el! Cred ca te-am ajutat!