| TeyMar a întrebat:

As vrea si eu niste metine cu armuri si arme de lv mai mare, daca se poate si king.Cel mai bun raspuns primeste Funda.

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Hammer mt2

| spiker2222 a răspuns:

In cazul asta iti recomand metin2shadow.E un super metin in care conteaza numai duelurile si sa stii sa faci itm.Este un metin in care nu trebuie sa omori sa cresti ai un npc asa ii zice si cand dai clik te creste singur si iti da atatia bani de nu ai ce sa iei de ei.Eu unul ii arunc pe jos.Am un inventar plin cu bani.Plus ca ai armuri super bune si daca ai bonsusuri perfecte faci legea. Arme deja evoluate la maxim.Fms nu conteaza acolo.Ai tot ce vrei pe metinul asta. Fundal plzz?

| MaGyCul a răspuns:

Www.4yoursmt2.ro estu un server frumos,
Rate:Variază intre 500% - 1000%!
Caracteristici server: PVM-PVP!
- Rate pe placul tuturor
- Mape noi de crescut
- Client personalizat 100%
- AutoPatcher personalizat
- Site/Forum noi
- Client 100% limba romana
-Eventuri zilnice!
-Timp Online:24/24. Este hostat!
Va asteptam si pe voi!;)

| SunriseKid a răspuns:

New Metin 3! Enjoy