| alex99_9407 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce trebuie sa mai sterg ca sa am mai mult spatiu in PC.In Local Disk D am 54 gb din care doar 22 liberi si nu stiu ce imi ocupa atat de mult.Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Noi nu putem sti ce-ti ocupa atata, putem face doar presupuneri, tu singur poti vedea.
Poti face o curatare si apoi o defragmentare si se elibereaza spatiu.
Poti sterge din continut, ceea ce nu mai ai nevoie.

| IT4Ever a răspuns:

E posibil sa iti fi facut calculatorul restore points si sa iti ocupe atat happy

| Alecsander98 a răspuns:

Depinde unde iti este salvat Windows-ul.
Daca iti este salvat in D atunci se poate ca sa fi instalat de mai multe ori Windows-ul si sa se fi pus unul pe altul. Mai asteapta raspunsuri.