| Cross_Alextzu_1984 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se configureaza o priza programabila timer-mec-01-wl de LA well

1 răspuns:
| Nonameagain a răspuns:

Pe margine ai niste stifturi (cred ca asa se numesc) negre. Le apesi de la ora N pina la ora NN, perioada cid vrei sa functioneze. Se poate si mai multe perioade intr-o zi. Ai grija sa fie in concordanta cu ceasul. Pui ora de pornire, la ora ceasului tau. Atentie, undeva in lateral are un intrerupator. Sa fie deschis ca sa functioneze.