| DeikrAndrei a întrebat:

Aseara stateam pe telefon si la un momentdat am apasat pe butonul de poqer ai s- a inchis ecranu, cum e si normal. Apoi nu mai reusesc sa il deschid. Apas pe buton, dau dublu tap pe ecran ( am HTC e9), se deschise daca ii scot cardul si apoi il bag. Se porneste ecramul, dar nu pot face nimic. Ce problema are? Sa nu il mai trimit la garantie poate pot eu sa il fac.

1 răspuns:
| Sorinx a răspuns:

Incearca sa verifici bateria poate nu mai e buna sau a iesit acid din ea. Asa am patit si eu.