| MaskedMan a întrebat:

Asta va fi o intrebare foarte simpla...
Vreau sa ma apuc de editat si toate cele. Eu am folosit Sony Vegas Pro. Dar oare Sony Vegas este cel mai bun?
Vreau sa lucrez cu ce este mai bun deci...
Care credeti ca este mai bun? Sony Vegas Pro, Adobe After Effects, Premier Pro sau Final Cut? Specificati si de ce ati ales fata de celelalte

4 răspunsuri:
| Teodorel a răspuns:

Salut
Eu folosesc Abode Affter Effects si Premiere pro. Am vazut tutoriale despre celelalte si mie mi se par cele mai bune :-)

| MaskedMan explică (pentru Teodorel):

Multumesc pentru parere. Poti sa-mi dai si un link de downladare pentru ele? IAr apoi iti dau funda

| Teodorel a răspuns (pentru MaskedMan):

Https://creative.adobe.com/plans?promoid=JUEEW
Acesta e linkul pentru cloud,de unde il downloadezi.
O data dounloadat o sa-ti apara toate, photoshop, affter effects, etc., dar si altele.

| bonico a răspuns:

Salut,
Personal am testat acest soft si chiar mi-a placut >>> http://www.photodex.com/
Vezi daca se potriveste cu cerintele tale.