| Alexx7721 a întrebat:

Astazi as vrea sa imi achizitionez un xbox one dar sunt tentat si de un xbox 360... insa nu ma pot decide. Xbox one are mai putine jocuri si oleaca mai scumpe pentru moment, dar 360-ul e la linia de acceptabil si la pretul consolei pentru ca e mai veche dar si la jocuri. Daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi ar fi bine happy

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ramai la next-gen, dar nu lua one, pentru ca e vai de ea. One trebuia sa fie 1200 lei ca sa fie un pret coect(Varianta fara kinect). Mai bine iei un ps4.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Peste cativa ani n-o sa mai apara jocuri pe 360+ ca jocurile actuale au o grafica execrabila pe 360

| happy31animation a răspuns:

Daca ai buget cat de cat este bun

Răspuns utilizator avertizat
| OwGoodsRazvy a răspuns:

Pana la urma mai conteaza si bugetul, dar cum ai spus 360-ul are mai multe jocuri si mai ieftine dar este si mai veche pe cand one are mai putine jocuri (pe moment) dar si mai scumpe.Deci dca ai un buget redus este bun 360, dar daca ai buget cat de cat este bun one.Eu am incercat sa te ajut.