| Killa3463 a întrebat:

Azi am facut upgrade de la windows 7 la 10, si am o problema, de exemplu cand ma joc Metin2 WoM2 imi merge foarte blocat, pe vechiul windows nu merge! Ce sa fac? Ofer funda! sad

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru Windows mare iti trebuie si calculator cu resurse mari!

| Zaygon a răspuns:

Ce specificatii are PC-ul tau?

| Killa3463 explică (pentru Zaygon):

Intel(R) Core(TM)2Duo CPU E8400 @ 3.00 GHz 4GB Ram

| Zaygon a răspuns (pentru Killa3463):

Ar putea fi de vina incompatibilitatea dintre windowsuri sau driverele existente. Iti recomand un clean instal si vezi daca mai face la fel.

| MarianVio a răspuns:

Salut! Iti merge blogat datorita driverului instalat automat de windows. Uite aici un program gratuit ce iti spune exact de ce drivere ai nevoie si iti da si link de download.
http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_ro.php
Bafta!

| TibiGeGe a răspuns:

Salut, poti face un backup si sa te intorci cand aveai windows7