| anonim_4396 a întrebat:

Azi-dimineata cand m-am trezit m-am dus pana afara si am gasit portile si usa deschisa, ele nu puteau sa se deschida singure, fara sa le deschida cineva. Am mai gasit usa deschisa si la garaj. Si cineva a incercat sa fure masina lu' tata care nu era in garj era in fata garajului, si cineva a incercat sa deschida usa dla masina, pentru ca usa nu se deschide cand tragi de manerul ala trebuie sa tragi de vreo 3-4 ori ca sa se deschida si cand am incercat sa o deschid s-a deschis imediat si se vedeau urme de masina la poarta. Scuze pentru categorie, am pus-o la nimereala. Acum ce ar trebui sa fac, eu vreau sa cumpar niste camere de supraveghere. Exista camere de supraveghere, cu care sa vad pe telefon ce se intampla? Si daca da puteti sa imi spuneti una care sa nu depaseasca 150 ron?

Dau funda celui care imi zice de unde sa o cumpar si cum sa o instalez!

4 răspunsuri:
| CaNdrEaMIhaiTzA a răspuns:

Nu gasesti camera asa ieftina. Te ajunge pe la 700-1000 lei o camera +restul accesoriilor si ai nevoie de un telefon cu Android, IOS. Funda? smug

| andreimihai53 a răspuns (pentru CaNdrEaMIhaiTzA):

Am iphone s5

| CaNdrEaMIhaiTzA a răspuns (pentru andreimihai53):

Ii bun atunci, iti mai trebuie camera. big grin

| asd34 a răspuns:

Cheama politia sa ia amprente!