| Danyelutzuu a întrebat:

Azi nu stiu ce am facut la tableta mea ca atunci cand incerc sa descarc ceva de pe Google Play imi spune „EROARE LA RECUPERAREA INFORMATIILOR DE PE SERVER. [RPC:S-3]"Ce sa fac ca nu ma lasa sa descarc absolut nimic! ...va rog mult de tot daca stie ca ma poate ajuta ii multumesc mult de tot...dau funda de 100 de ori

3 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Parca am mai raspuns la o intrebare de genu., vezi la raspunsurile mele, gasesti sigur acolo ce iti trebuie!

| coztel5437 a răspuns:

This may be more of a Google issue, but sometimes, with Play issues, going into Settings>Apps>Menu>Reset app preferences sometimes helps.

| Danyelutzuu explică:

Asa cum l-am bulit...asa si-a si revenit, oricum va multumesc mult de tot fiindca m-ati ajutat