| Idkidk a întrebat:

Bara mea de instrumente de la laptop, se află sus, şi nu ştiu cum să o dau înapoi jos. Este singura dată când mi s-a întâmplat!

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

O agati cu sageata de la mouse si o tragi la locul ei.

| Idkidk explică (pentru Kaℓi):

Nu merge!

| Kaℓi a răspuns (pentru Idkidk):

Imi pare rau, nu stiu alta solutie sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe ea -> Properties -> Taskbar location on screen -> selectezi Bottom și salvezi.

| Otto2014 a răspuns:

Click stanga pe ea, properties, taskbar location on screen, e prima optiune acolo, selecteaza bottom

| asdfgeo a răspuns:

Da click dreapta pe ea si dezactiveaza "Lock Taskbar" apoi trage bara in jos si dezactiveaza "Lock Taskbar"