| hoLigan a întrebat:

bsplay face figuri care ee problema lui ca ma enerveaza mult! cand pornesc un film nu se vede nimic numa se aude sau un video se vede negru tot si sunetu se aude oare de la codecuri? am codecurile ce cere bs player cand il instalez.si pana azi o mers da de azi nu stiu ce o patit o dat o eroare si de atunci asa face si l-am si reinstalat de 2 3 ori am pus o si o versiune mai veche si cea mai noua! tot asa face se vede negru. ajutati-ma plizz pana nu ia un pumn pc ul!

1 răspuns:
| StefanKojo a răspuns:

Downloadeaza si instaleaza VLC in caz ca nu il ai, eu zic ca e mai bun decat BS Player