| Vavura_Mirabela_1998 a întrebat:

Cam cat imi ajung 50 GB net de la Orange daca stau pe PC aproape 12 ore? Tin sa precizez ca ma joc foarte mult minecraft, uploadez videouri pe youtube, descarc chestii!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Foarte repede, daca nu-l folosesti, toata viata!
Pe Youtube in 2 zile l-ai terminat, mai ales la HD-uri. Daca te mai si joci...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce faci, poate sa te tina 1 zi sau 100 zile

| CsD69 a răspuns:

Depinde ce faci si ce descarci. Daca descarci filme/jocuri mari, nu te tine mult.

| Vavura_Mirabela_1998 explică (pentru CsD69):

Nu descarc jocuri sau filme! Doar gfx pack-uri care nu au mai mult de 200 MB

| Vavura_Mirabela_1998 explică (pentru CsD69):

Nu descarc jocuri sau filme! Doar gfx pack-uri care nu au mai mult de 200 mb

| Vavura_Mirabela_1998 explică (pentru CsD69):

Dar daca stau mai mult timp pe youtube?