| anonim_4396 a întrebat:

TPU.Care dintre voi stie de unde pot face rost sau cum se numeste vre-un program deala de modificat filme(nu movie maker) in care poti adauga "beep" si alte sunete si poti sa modifici chestiile alea cu luminozitate si sa-ti schimbi vocea si stiti voi? Funda pentru nume sau link!

Răspuns Câştigător
| ady3600 a răspuns:

Sony Vegas e folosit in filmele pe care le vezi la tv.
Un simpul search pe google : download Sony vegas si il gasesti.
Poti sa faci orice cu programul asta, dela beep-uri. la cele mai complicate efecte speciale

3 răspunsuri:
| Devonys a răspuns:

Eu prima data le incerc pe toate si vad dupaceea cui sa dau funda asa ca dau funda peste o zi minim

| andreiask a răspuns:

Adobe premiere

| ArmyRage a răspuns:

Sall
Ia să incerci tu Ashampoo Slideshow Studio HD 2
Caută pe google si sigur il gasestiwinking
FUNDĂ?