| CristianAlinFotbal a întrebat:

Care stie cum pot rezolva o eroare numita "Crash report" imi apare cand incerc sa intru intr-un joc.

Scrie asa :
EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION - The thread tried to read form or write to a virtual addreess for which it does not have to appropriate access at memory location 0x1a6faa8
009f467A ((module-name not available)): (filename not available): public : virtual int__thiscall TSoundManager :InitializeManager(void)

Save 'minimal' crash report to
./crashreports/prisonbreak_2013.08.20_10.31.20.dmp?

1 răspuns:
| PVAAVU a răspuns:

Tradu ce zice si apoi rezolva-ti problema.