| mihainet a întrebat:

Cate boxe se pot atasa la mixerul behringer xenyx 1832? Cam ce boxe ar trebui sa cumpar?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| laserworld a răspuns:

Cate boxe:laughing eu crez, cine cumpara behringer 1832 stiu... mixerul este pasiv! fara amplificare. cate boxe pasive se pot atasa la o mixer pasiv? nici una, inteles?
si boxe active... fara limite, clar. una la out/stanga.una la out/dreapta si dupa cate tu vrei de la boxa la boxa practic de la out boxa 1 la in boxa 3.