| ursuyonel a întrebat:

caut si eu un prieten developer de android vreau sal intreb niste chestii legate cianogen mod cum pot face un rom

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Inainte sa iti pui baza pe cei de pe TPU, cauta pe YouTube review-uri despre acest aspect. Se gasesc, mai ales ca este un subiect discutat. Spre exemplu:
" How can I make? "

| alexandru87 a răspuns:

Te salut. Vreau sa stiu cat de priceput esti. Nu stiu daca ai gasit ce ai cautat, dar te-as putea ajuta eu. In schimb, am si eu nevoie de ajutor, dar asta depinde de nivelul tau. Astept un raspuns de la tine! Multumesc.