| Ziser a întrebat:

Caut un program de filmat gameplay-uri (ex: MineCraft).

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Programul FRAPS este cel mai bun in acest domeniu si filmeaza HD.

| Radu1015 a răspuns:

Fraps si Bandicam sunt cele mai bune!

| kitra97 a răspuns:

Salut.
Deci descarca de aici Fraps
http://www.fraps.com/download.php
Si dupa aia il deschizi si intrii in joc, pentru a filma apasa F9.
Bafta! :)

| aless007 a răspuns:

Eu cand voiam sa fac un filmilet in cs 1.6, scriam in consola recors nume demo si apoi cand terminam scriam stop demo, apoi dam in consola playdemo nume si apoi startmovie 30 pentru a face poze. apoi le unesti prin videomach, si asta e, eu asa fac, dar merge si cu fraps, bandicam sau camstudio... funda?