| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa aleg dintre Playstation 3 si Xbox 360? Va rog justificati si luati in considerare si controllerele. MUltumesc anticipat.
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Controller-ul de la ps3 este putin mai obositor am incercat amandoua consolele dar per total as merge pe ps3 ca si consola

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Intre ps4/xbox one sunt mult mai multe diferente intre xbox si ps3 nu sunt prea multe conteaza doar de ce jocuri vrei tu sa joci
Daca vrei Uncharted, God of War, The Last of Us clar PS3 daca vrei Halo Xbox aa si la ps3 nu se plateste abonament in timp ce la xbox da.Cat priveste controllerul eu as merge pe xbox.

| Alexsterea18 a răspuns (pentru Eduard619):

Cum se simte si cum se apasa fiecare controller? PS3 si xbox 360

| Alexsterea18 a răspuns (pentru Eduard619):

Controllerul de la ps3: cum se apasa butoanele si cat de precise sunt sagetile de directie? Ma intereseaza in fifa si shootere.Dar mai mult in fifa. AA.Si jocuri cu lupte.(se joaca bine fifa cu el?)

| Alexsterea18 a răspuns (pentru Eduard619):

Controllerul de la ps3: cum se apasa butoanele si cat de precise sunt sagetile de directie? Ma intereseaza in fifa si shootere.Dar mai mult in fifa. AA.Si jocuri cu lupte.(se joaca bine fifa cu el?)

| Eduard619 a răspuns (pentru Alexsterea18):

Controller-ul de la ps3 este putin mai obositor am incercat amandoua consolele dar per total as merge pe ps3 ca si consola

| NoNameMike a răspuns:

Mai bun e xbox 360 rezolutie mai mare procesor mai bun chip video mai bun si interfata mai placuta