| Jason321 a întrebat:

ce credeti despre sistemul audio home cinema Sony DAVTZ715? http://www.emag.ro/......BBBM/.Cati w o avea adica scrie 600w dar Rms sau altceva..parari.Ms Anticipat!

4 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Categoric nu are 600W cum scrie producatorul. E imposibil sa incapa un amplificator de 600W in cutiuta aia de SW. Poate fi decent pentru filme dar e sigur o porcarie pentru muzica.

| SpanoCBR a răspuns:

In primul rand, are 600 W "Caracteristici principale
Putere totala(W):600"
In al doilea rand, ti-l recomand pentru ca are un sunet foarte clar il are un prieten de-al meu si se aude foarte bine

| Jason321 explică:

Dar de Logitech z906 l-am vazut expus la dedeman se aude binisor.ce parere imi puteti da?

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Jason321):

Aceeasi marie cu alta palarie. Orice sistem 5.1 este sau poate fi decent pentru filme (pentru efecte surround, subwoofer, chestii) dar e ca nuca-n perete pentru muzica (care este inregistrata stereo in proportie de 90%). Deci specifica la ce-l folosesti si ce buget ai.