| erabianleonard a întrebat:

ce jocuri imi recomandati pentru un Intel core i-223m cpu 2, 20 ghz 4gb ram

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ce gen de jocuri iti place? Ce placa video ai? :-? hmm daca nu iti merg le dai detaliile mai mici si rezolutie mai mica;) uite in continuare niste jocuri la care am mai jucat eu:

Shooter:
-Call of Duty MW3
- Battlefield Bad Company 2
- Wolfenstein 2009
- The Saboteur - e cu nazisti, seamana ceva la gameplay cu GTA, intri in masini, te urci pe cladiri, pui bombe, sabotezi tancuri etc, asta chiar ti-l recomand, este din 2009, costa vreo 60-80 de lei.

Jocuri Sandbox:
- Minecraft - sunt multe de spus, un joc super nice, chiar daca este facut din niste cuburi si o grafica "urata" (nu e urata, mie imi place, mai poti pune si texture packuri care o modifica). Trebuie sa supravietuiesti si sa construiesti ce vrei tu. Un cont premium costa 20$, eu l-am cumparat de pe minecraft.net
Gasesti tutoriale si gameplay pe channelul meu de YT: http://goo.gl/aUaiF

Alte jocuri dragute mai vechi:
- World of Goo - construiesti din niste bilute de petrol diverse structuri, este super super super nice, il am si pe tableta, am 14 ani si ma joc la el ca e prea tare (sunt si oameni mai mari care se joaca): uite aici un trailer: http://youtu.be/fvySATGlMV0
- Spore: un joc de EA cam din 2008, care are si niste addon-uri, trebuie sa-ti evoluezi creeatura.

| bogdannutz a răspuns:

Canyourunit.com si vezi care iti merg

| GrE3n a răspuns:

Ce placa video ai?