| ShobyWTF a întrebat:

ce mi-ati propune sa imi bag windows 7 pe cerintele acestea sau sa las windows xp, am observat ca multe jocuri nu mai merg pe xp.

Procesor: AMD Semprom(tm) Procesor 3000+
Placa video 256 mb
Ram 1024
Si hardisk 1 tb

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti sa instalezi 7-le, dar o sa-ti mearga mult mai greu ca xp-ul. Poate nu din prima, dar in timp da.

| lpavel a răspuns:

Instaleaza-l linistit, o sa mearga! Bafta!

| siriusblack98 a răspuns:

Iti va merge dar foarte prost mai bine iti merge xp-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-l linistit.o sa iti mearga mai bine ca xp-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai raspunsuri naspa cu exceptia unuia.NU MERGE BINE win 7 pe numai 1 giga ram.Un giga ram cere numai windows-ul, alte aplicatii inca alti rami, se blocheaza si ingheata tot.Ori stai n minute sa incarce o pagina.La doua pagini isi da duhul, numai de la buton il poti opri. Stiu pentru ca am experimentat.caut acum inca 1 giga ram ca sa pot baga win 7. Repet, nu merge, icearca dar o sa vezi.