ce mp4 as putea sa imi cumpar?big grin(nu mai am spatiu pe telefon si pentru muzica asa ca am zis mai bine sa imi iau un mp3, mp4)

4 răspunsuri:
| sori88 a răspuns:

Ia-ti un card de memorie la tel si puneti muzica pe el

| cosmii10 a răspuns:

Philips GOgear vibe 4GB

| oct345 a răspuns:

MP4 Player MYRIA DC0283BLA, 4GB, Radio FM, USB, negru. http://www.altex.ro/mp4-player-myria-dc0283bla-4gb-radio-fm-usb-negru. Sper ca te-am ajutat!

| oct345 a răspuns:

Http://www.altex.ro/mp4-player-myria-dc0283bla-4gb-radio-fm-usb-negru. MP4 Player MYRIA DC0283BLA, 4GB, Radio FM, USB, negru! Mult noroc :)