| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele Sony Ericsson W100 si Sony Ericsson W205 (black)?! Mie imi plac amandoua. Dar nu stiu pe care sa mi-l iau... Ma ajutati voi cu niste pareri? Multumesc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ia-ti w100, e mai nou,are mai multe culori, ecran la rezolutie mai mare, merge card pana la 16 gb.etc, PE scurt, e mai bun.

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

De Sony Ericsson W205 nu stiu mare lucru, dar Sony Ericsson W100 e ok la pretul la care se vinde. Imi place ca e mic, suporta card de pana la 16GB (ideal pentru muzica), vine intr-o multitudine de culori si tine bateria foarte mult.
Vezi aici specificatii si opinii pentru Sony Ericsson W100 sa-ti faci o idee despre ce zic cumparatorii care l-au utilizat deja: http://goo.gl/8OIQh
Succes;)

| eu17 a răspuns:

Salut eu am Ericsson w205 si mi mi-a facut probleme. e compact, sina merge foarte bine, bateria se comporta decent si playerul e chiar dragut, adica sistemul de clasificare e ok. suporta card, eu cel putin am de 2 gb. si e suficient. camera nu e cine stie ce dar...e ok.o zi buna

| TeddyBear a răspuns:

Sony Ericsson W205 :d

| SaveTheWorld a răspuns:

Iti recomand noile generatii cu sistem de operare Android, unele sunt destul de ieftine si poti beneficia de o multime de aplicatii, jocuri care o sa-ti placa.Depinde ce vrei sa faci cu el.Din alegerea ta iti recomand Sony Eicsson W205.