| FreshXxX a întrebat:

ce parere aveti despre acest laptop as vrea sa il cumpar. Mie mi se pare ca la acest pret este un laptop bun.

http://www.altex.ro/......s-free-dos

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Buna daca il doresti doar ca si Laptop pentru pertul acela este foarte buna laptop-ul, daca il vrei pentru gameing mai ales pentru jocurile actuale este cam slabut deoarece are doar 2 nuclee si are placa video integrata. Bafta!

| FreshXxX explică (pentru K0sti):

Nu o sa ma pun acum sa ma joc acum eu Call Of Duty Ghosts, Crysis 3 etc...

Jocurile Prototype, Gta San Andreas, Outlast, Dead Space 2 aceste jocuri se pot juca.

| SilverF8ith a răspuns (pentru FreshXxX):

Atunci e perfect pentru ce ai nevoie! sa ai parte de el!