| VasileIon32 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul AllView V1 Viper?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Il am de circa o luna. Sunt extraordinar de multumit de el. Bateria tine si 5 zile vorbind si cu internetul in continuu pornit. Sunet clar datorita amplificatorului Yamaha, poze clare (la 8 Mp ce sa mai zici?!). Am semnal bun. Internetul merge ca pe computer. Frumos, mare, are doua capace de spate de rezerva. Singura nemultumire: folia de protectie nu se lipeste bine.
Acuma depinde si cum ai noroc la orice marca. Eu am avut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un telefon bun

| bineproportionat a răspuns:

Salut, nu il am personal, dar am citit multe lucruri bune despre el, in majoritatea cazurilor sunt laude catre viteza de raspuns! Am gasit mule comentarii aici, in josul pagini http://bit.ly/P49x8d