| Ibrahimovićć a întrebat:

Ce parere aveti despre Windows 8? de ce nu prea ii place nimanu-i? dau funda la raspunsurile serioase! Multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut tot au posibilitati de setari.De aceea e asa de complicat.Ca sa setezi ceva trebuie mai multe click-uri.E complicat dar sigur si frumos. Odaat ce te obisnuiesti nu mai e asa de complicat.Eu prima data mi-am bagat si un buton de start jos in stanga sa apara start-ul ca la celelalte windows-uri dar pe parciurs am renunatat sa mai folosesc acel buton de start.Singura nemultumire este ca atunci cand porneste,se afiseaza Start Screen,acele iconite dar,dupa cum spuneam, se poate seta sa nu se mai afiseze.
Cas a te ajut un pic, ai optiunea ca la glisarea ecranului sa intre automat in shut down, hibernate sau sleep. Pentru asta trebuie doar sa dai click pe iconita de baterie, apoi more power option.in pagina ce se afiseaza, dai click pe „chose what the power buton does„ si ai setari cu duiuul sa faci clapeta cum vrei.la rabatare sa se inchida, sa doarma sau mai stiu eu ce. Windows-ul 8 are multe optiuni, aia e buba dar e bine asa.