| NONAME113 a întrebat:

Ce smartphone imi recomandati?
As dori sa aiba ecran de 5-5, 2 inch hd; procesor quand core; memorie interna de 16 gb; si camera de 8mp si pret pana in 800 lei. happy

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZ3LLMBBM/

Il am si eu, e cum vrei tu, chiar mai bun, si nu am avut probleme cu el pana acum.

| NONAME113 explică (pentru Sn4k3):

Ruleaza bine jocurile?

8 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Mergi pe ceva brand, dar nu Lumia care sunt niste panarame de telefoane...

| NONAME113 explică (pentru Celcareajuta):

Mie mi-ar pacea sa fie Asus.

| NONAME113 explică (pentru Celcareajuta):

Ce parere aveti de Asus zenfone go?
Ruleaza bine jocurile?
s-a mult timp incarcat?

| Mary012 a răspuns:

Asus Zenfone 2 doar ca are camera de 13.

| summerlover a răspuns:

Salut! iti recomand cu placere Nokia lumia 530 sau 535... diferenta intre cele doua este doar de 1, 3 megapixeli la camera frontala ..ambele costa pana in 550 de lei... sper ca te am ajutat

| NONAME113 explică (pentru summerlover):

Nu imi place windows phone laughing