| AlinCosty a întrebat:

Ce telefon îmi recomandați să-mi cumpăr, opinia voastră!

15 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nokia cu Android One. Mi-a căzut de la 1.5 metri pe podea și n-a pățit nimic.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ala pe care ti-l permiti si care iti acopera nevoile. Ce vrei de la telefonul tau?

| Frank51 a răspuns:

Daca dispui de orice buget, Note 10+ 5G.

| siriusblack98 a răspuns:

Orice cu exceptia unui iphone indiferent de buget.Te sfatuiesc sa mergi catre un Huawei 20 sau Huawei 30 ori Mate.Acopera si partea de business si pe cea de gaming mobile.

| Crackman a răspuns:

Gama xiaomi, Samsung la mod range.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 7, Iphone 7 plus, Iphone 8, Iphone 8 plus, sau Iphone X.

| gigite a răspuns:

A 40.

| Popa482 a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 7- preț super bun și rapiditate. Îl am de o lună și se descurcă perfect- baterie care ține o zi cu utilizare intensă, rapiditate în absolut orice aplicație și camere ok

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Xiaomi redmi note 8 pro telefonul anului

| AlinCosty explică:

M-am hotărât și o să-mi cumpăr S10 plus, am găsit husa, dar folie nu știu ce sa aleg puteți să-mi recomandați de pe eMAG o folie bună și rezistenta! Dau funda!

| AllexC a răspuns:

Iti recomand Huawei P30 Lite. Un telefon foarte bun la un pret destul de accesibil.

| Adriann007 a răspuns:

Recomand Samsung Note 10 +, face niste poze superbe, trebuie sa le vezi ca sa-ti faci o idee.

| Denisa0502 a răspuns:

Depinde de buget. Iti recomand, ca telefon midrange, Xiaomi Note 8 Pro, Samsung Galaxy A70 sau A50

| Denisa0502 a răspuns:

Depinde de buget. Iti recomand, ca telefon midrange, Xiaomi Note 8 Pro, Samsung Galaxy A70, A50 sau Xiaomi k20 pro

| mariuscalinro1 a răspuns:

Și eu îți recomand Samsung S10+, poți vedea aici un review: https://calculatorescu.ro/samsung-galaxy-note-10-plus-hands-on-review/