Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asus are procesorul si bateria mai puternice.
Allview-ul are in plus 4 G si camera frontala mai buna.
Eu as lua Allview-ul datorita faptului ca are 4 G si poti folosi internetul la viteza maxima. Mai mult sotia mea are un V1 Viper de peste 2 ani si n-are probleme cu el.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Asus Zenfone Go ZC500TG deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7601&idPhone2=7368

Toate cele bune!

| An0nimy0us explică:

Din cate am inteles Allview este o firma proasta, poti lua telefonul cu probleme direct din fabrica si ei nu vor recunoaste si ca rezista putin. Acum nu stiu ce sa zic, as lua Allview dar mi-e frica sa nu-l tin ca bibelou. Mai bine cu viteza mai micz la internet dar sigur pe el, zic eu...