| Gabriel123456789123456789 a întrebat:

ce ziceti de acest pc http://www.emag.ro/......DPHG1BBBM/ este bun pentru jocuri (gaming). multumesc

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu este un sistem pentru jocuri, mai pute niste bani deoparte, sau cauta un sistem SH in banii aia chiar gasesti ceva foarte bun, de 2-3 ori mai performant.

Bft!

1 răspuns:
| maxb a răspuns:

Procesorul este slab, placa video la fel. Mai bine cauta ceva cu g3220 si GT 630 daca vrei ceva decent sa te poti juca jocurile noi pe low la rezolutia 1440 x 900 maxim.