| arpikaboss14 a întrebat:

Ce ziceti merita 600 Ron tableta Tableta E-Boda Izzycomm Z70? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, nu merita sa iti dai bani pe urmatoarele branduri, serioux, e-boda, Allview, evolio, horizon, vonino! Sunt toate chinezarii facute prost! Daca ai 600 de lei atunci iti recomand o tableta Lenovo cu 550 de lei, iti va pune in fund orice tableta pana in bani aia!
http://bit.ly/19zxKVX

3 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Zice bine perladunarii, se merita Allview dar restul sunt cam praf. Lenovo chiar ar fi buna daca nu stiai Lenovo este o alta ramura a IBM-ului deci. daca stii ce e IBM. http://bit.ly/15YvKvq

| bcalex96 a răspuns:

Salut. Caracteristicile hardware si software par Ok nu vad de ce ar putea fi o tableta rea, dar na cum spun altii daca nu e Apple sau Samsung ci alte firme nu e buna, eu zic ca e o tableta destul de buna.

| pioneeraudio a răspuns:

Salut! parerea mea e ca nu merita, mai bine astepti sa iti o tableta de la Samsung sau Apple. asteapta si alte raspunsuri