| vladlove123 a întrebat:

cei care ati comandat de la altex de pe net, cu ce curier va venit si in cate zile? Dau funda

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

In unele orase se livreaza cu Urgent Curier. Daca produsul e pe stoc vine a doua sau a treia zi de la comanda.

| vladlove123 explică (pentru mont):

Deci daca l am comandat astazi maine nu imi vine nu?

| mont a răspuns (pentru vladlove123):

Da, cel mai devreme maine.

| vladlove123 explică (pentru mont):

Asa a trebui mai ales ca sunt aproape de Bucuresti sunt din pitesti si pe site scrie ca daca am comandat pana in ora 16 vine a doua zi dar eu am comandat la 10 dimineata. multumesc ai funda. deci prin urgent curier nu?