| anonim_4396 a întrebat:

chestia asta s-ar putea sa va dea batai de cap dar am nevoie de ajutor. Nu imi pot deschide fisierele.exe am incercat tot...acum mi se deschid cu wordpad, am incercat sa vad ce pot selecta din lista aceea cu care se deschid programele dar nu am gasit nimic bun, stiti cumva ce as putea sa fac? Nici run nu pot sa deschid, exista vreun program ca sa le resteze sa zic? Le pot deschide dar doar din folderul unde le-am instalat

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Tu ai o problema cu "instalerul" din Windows. 90% nu-l mai poti repara. Reinstaleaza Windows-ul.

| 2Low a răspuns:

Da un System Restore.

| fenomenul21 a răspuns:

E foarte usor! Instaleaza.Net framework si o sa iti mearga! Fundita