| SyBy92 a întrebat:

cine imi da un link pentru un driver audio. Am laptop Ibm (cam vechi) si mi-am pus windows 7 dar nu s-a instalat audio la el, iar eu nu am cd pentru el. Dau funda. Help my!

Răspuns Câştigător
| Devylgreen a răspuns:

3DP Chip si descarci toate driverele

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Cauta driverul dupa numele placii de baza.

| RAY a răspuns:

Mergi la uptate acolo dai uptate driver eu asa rezolv probleme bine uneori se duce windowsul atunci descarac Intel si dau uptate daca nu se rezolva caut exact cum se numeste driverul asta daca am net daca nu improvisez cum pot, descarca sam drivers e gratis

| K0sti a răspuns:

Cine ai putea crede ca ti-l da decat IBM? Complicat!