| alextare200167 a întrebat:

cine știe parola de la "mod vizitator" la telefonul Allview A5 quad? Funda big grin

4 răspunsuri:
| cyseroo a răspuns:

Si eu am acel model in posesie...frate...nu trebuie nici-o parola...cand activezi prima data modul vizitator ti-se deschid setarile si te pune sa pui o parola a ta pentru deblocarea modului vizitator...probabil prima data cand ai deschid modul.vizitator nu ai fost atent ce parola ai pus...nu exista o parola stabilita din fabrica...da rr la tel si se rezolva...nu cred ca ai pornit tu acel mod vizitator si nu tia aratat nimic si dupa aia tia cerut parola cand ai vrut sal dezactivezi..nui posibil.te-ai jucat tu si n-ai fost atent....iti recomand sa resetezi la configurarile din fabrica si sa fi atent data vitoare...bafta!

| Gheorghe_Darius_1998 a răspuns (pentru cyseroo):

Sall frate! Eu am un telefon Allview x3 Soul Style! Mi s-a intamplat si mie si nu mi-a aparut aia cu parola! Am telefonul asa de 2 luni si sunt disperat!

| Argatu_Alexandru_1997 a răspuns:

Intri la setari, dai la securitate si acolo trebuie sa apara "mod vizitator" si debifezi!