| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa fie GM pe Metin2 Gratis.
Este un servar de Metin2 Care ofera GM Gratis daca sunteti interesanti o sa va dau un PM cu detalii.
PS:Servarul este de lvl max 250 PVP, iteme din 2009-2013 iar ca sa fii GM trebuie sa dai Id (userul) si numele caracterului.

6 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Servarul este GM Mode.
Daca vrei poti sa fii GM daca nu, nu.
Oricum multi au comenzi de GM dar putini au Comenzi de GA (Full Comenzi) la GM ai marea majoritate 85%.

PS:Nu cand intri ai in joc ai GM din prima nu.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Metin2 Av
Link:
http://scurt.eu/52y

| xFl0RiNxObsedatul a răspuns (pentru DragomirMihail2020):

Nu imi merge AV-ul cand ma loghez ma baga din nou la fereastra de log in

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru xFl0RiNxObsedatul):

Merge numai pe CH1 nu si pe CH2 servarul.

| ZoomLool a răspuns:

Cum se numeste serverul?

| CRYstyLEX a răspuns:

Pai daca da la fiecare GM gratis nu mai are nici-un farmec sad
Sau nu da la toti?