| standanutzu a întrebat:

cineva mi-a facut o faza destul de urata, mi-a spart contul de facebook, si acum si-a facut alt cont de facebook, totul pentru a ma face de ras, cum pot sa intru pe contul lui sa vad ce a vorbit cu prietenii mei fara ca el sa afle? Pentru asta dau Funda!

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Numai daca ii stii si tu parola lui poti sa intri la el in cont. El iti stia parola de a intrat la tine in cont si ti-a modificat lucruri pe acolo?