| alinplesea a întrebat:

cum detectez un virus pe care il am in tableta?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza un antivirus din play store si scanezi.

| alinplesea explică (pentru gelu1970):

Am incercat si cu eset, nu detecteaza nimic si nici alt antivirus..problema este ca atunci cand incerca sa caut ceva pe google de pe browserul explorer imi descarca un fisier automat..si am inteles ca este un virus.iar eu vreau sa scap de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! f. usor! instalezi eset mobile security. de acum fii foarte atent! acolo o sa te intrebe: doriti versiunea free sau versiunea test? apesi pe versiune test si dai scanare. funda?

| AndreiTN a răspuns:

Cu ajutorul unui antivirus.
Incearca Bitdefender antivirus free, Il gasesti pe magazin play.