| Ropidox a întrebat:

Cum fac sa imi apara la pozele de pe facebook ca le-am descarcat de pe Iphone (Adica sa apara sub poza " Facebook for iPhone" )daca eu le descarc de pe calculator?

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Ce cocalar esti. rolling on the floor

| AmeMiss a răspuns:

Trebuie sa-ti descarci aplicatia Facebook for I-phone si sa le postezi direct de pe telefon(nu din telefon in calculator si apoi pe fb).Asa o sa-ti apara happy

| MaimoSH a răspuns:

laughingnu s poatelaughingc iPhone ai? eu am iPhone4winking

| MaimoSH a răspuns:

Asta asa e! omu a pus o întrebare și voi râdeți fraierilor sunteți niște țărani

| gabos98 a răspuns:

Lol ce ma vrei sa te dai mare la prieteni ca ai iphone?laughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorlaughinglaughing

| Ropidox explică:

Am facut asta in html dar vreau sa vad daca merge si prin alt mod big grin nu vreau sa vada nimeni doar vreau sa fac eu anumite "exerimente"... Sper ca m-am facut inteles!

| Ropidox explică:

Eu am iphone 3Gs 32GB dar am intrebat doar daca merge.A si in plus eu stiu ca pe site-ul asta oamenii intervin sa te ajute nu sa rada si sa te ironizeze!