| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

cum imi pot reinstala windowsul?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai grija ce prostii faci, daca nu stii, o sa se miste mai prost ca inainte. cel mai bine chemi pe cienva care stie, ii dai un suc si gata.

| DeyCj a răspuns:

Simplu,dar ai nevoie de umătoarele:
Kit instalare Windows cu licență
un program ce știe face partiții de recovery în gen arcoins true immage
Instalarea
Prima dată se crează partiția de recovery, ceea ce este cerută de licența Microsoft(EULA) și apoi se ascude acesta pentru a nu fi accesată sau șterasă accidental.
Apoi urmează pașii de aici"
http://lupusinguratic.pro.tc
La pagina de IT și Calculatoare vei găsi Windows 7 și Windows Xp,(că la Windows 8 încă lucrez) și clicănd pe imaginile dorite, vei ajunge la secțiunile ce te interesează. Acolo am explicat detaliat cum se instaleaza Windows Xp sau Windows 7.Succes și grijă cu formatările, că vei pierde date dacăformatezi complet tot hard disc-ul, dar dacă vei face backup atunci nu vei avea probleme.Succes și dacă nu te descurci atunci apelează la un specialist.

| Crissxxx a răspuns:

Incearca sa urmaresti un videoclip pe youtube happy!