| YoChriss a întrebat:

Cum pot face sa nu se mai instaleze aplicatii noi automat cand ma conectez la internet pe o tableta Serioux? Face asa de cand am luat-o de noua, instaleaza tot felul de aplicatii gen: Apus HD, ceva cleaner, etc. Ieri a instalat un fisier ciudat tot singura si dupa ce l-am dezinstalat a luat-o razna: Memoria era FULL, si toate aplicatiile dateau eroarea ca s-au inchis. I-am dat un factory reset si asa am lasat-o. Dau funda cui ma ajuta!

1 răspuns:
| melkittenqueen a răspuns:

E bine ca i-ai dat reset. Daca nu faceai asta, chiar asta iti recomandam sa faci din start..Nu stiu daca ar putea fi asta dar la setari acolo la magazin play sau de unde iti instaleaza tie aplicatiile sa dai sa nu se actualizeze automat aplicatiile sau ceva. Daca nu e asta atunci este un virus. nu am mai vazut modelul asta de tableta, daca l-as fi vazut si as stii setarile as putea sa iti zic in detaliu dar nu pot sti sigur ce are. Dar ti-am dat un sfat.