| AlexandrucelMicUt a întrebat:

Cum pot sa intru pe fb-ul meu! Mi-am uitat parola si nici messu nu-l mai stiu! Am contul asta de facebook de 5 ani si mi-am uitat parola! imi stiu doar E-mailu de la facebook atat! Ce pot face? Dau funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

Vezi ca gasesti cursuri online. Exista si forumuri dedicate unde poti sa intrebi exact cu ce trebuie sa incepi si ce ar trebui sa stii

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa nu mai fii uituc!

| Nelu62 a răspuns:

Introdu e-mailu si sub casuta de parola dai clic pe "Ai uitat parola?" si urmezi indicatiile.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Daca ai avut norocul sa introduci nr de tel pe facebook va fi simplu insa poti intra pe yahoo.com/login apoi iti scrii adresa de e-mail si dai am uitat parola odata recuperata adresa de e-mail poti recupera si parola facebook. Pentru mai multe informații puteți scrie la adresa: roibuconstantin@yahoo.com