| Spiderul a întrebat:

Salut TPU,cum pot sa-mi dau upgrade la windows 10, pentru ca am windows xp si vreau si eu cum si ce fel, astept raspunsuri!

5 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Exact cum a spus K0sti, decat daca o versiune de windows 7 sau mai sus, poti sa faci upgrade, in rest trebuie sa platesti. Sper ca te-am ajutat.

| K0sti a răspuns:

Doar de la win 7 in sus! La XP nu gusti!

| gelu1970 a răspuns:

E simplu. formatezi folosind un dvd de windows 10.

| sergiudaniel1999 a răspuns:

Presupun ca daca ai Xp, nu ai un PC stralucit(ca mine), eu am Win 7 si sunt foarte multumit... Abia maine apare Win 10 pe piata(nu stiu pretul sau vreo aproximare...) Dar totusi daca te tine PC-ul si Buzunarul eu zic sa-ti faci upgradeul, win 10 e genial

| JustMe9876 a răspuns:

10 inca nu aparut si nu stim cerintele dar cred ca daca iti functioneaza ultimul adica 8.1 pro o sa iti mearga si 10 si vezi ca upgrade ii faci printr-un desen din bara